De Muziekbende komt terug 🎷🎺🥁

De Muziekbende komt terug 🎷🎺🥁

Onze muziekvereniging biedt van alles aan voor verschillende leeftijden. Daarom komt er na de zomervakantie een tweede editie van de Muziekbende! Na een geslaagde editie waar meerdere kinderen een instrument hebben gevonden, gaan we het nog een keer doen. Interesse?

Mail dan naar muziekbende@muziekverenigingdongen.nl en schrijf je in!

Kan een graphic zijn van ‎poster, kruiswoordpuzzel, tijdschrift, kalender en ‎de tekst '‎Wil jij gezellig samen met leeftijdsgenoten alles leren over muziek! Koninklijke Muziekvereniging Dongen start de tweede Muziekbende. krijgt uitleg over instrumenten, tempo's muzieknoten, en aan het einde van periode samen met het Jeugdorkest optreden. We starten Maandag 11september 2023 met ه een nieuwe MUZIEKBENDE' Maandag 16-17 uur Groep t/m In 'De Poort' Kosten, 40,- Duur: 15 weken Docent: Rolf Rombouts Aanmelden kan door een mail te sturen naar: muziekbende@muziekverenigingdongen.nl MUZIEKVERENIGING DONGEN‎'‎‎

 

Het laatste nieuws