De Dongense Muziekbende is begonnen!

De Dongense Muziekbende is begonnen!

Wat leuk dat er 13 kinderen meedoen aan de Muziekbende
We zijn al voor de tweede les bij elkaar geweest om samen muziek te maken.
We hebben al geleerd hoe muzieknoten eruit zien, wat hoge en lage klanken zijn, snel en langzaam spelen. We hebben zelfs al een velletje huiswerk mee gekregen. Maandag krijgen ze een mapje om alles bij elkaar te bewaren.
Iedere week zal Rolf een muziekinstrument meenemen en daar het een ander over uitleggen. Afgelopen maandag stond de gitaar centraal, bv. dat er verschillende gitaren zijn, en hoe je hoge en lage noten kunt maken op de gitaar. Ze mochten zelfs de gitaar allemaal vasthouden en even een deuntje spelen. In december mogen ze laten zien wat ze al geleerd hebben in een voorstelling van het Jeugdorkest genaamd ‘Op zoek naar de kerstgedachte.’ En zo hopen we dat ze enthousiast worden en de basis hebben om een muziekinstrument te gaan spelen.

Het laatste nieuws