Jeugdig muzikaal talent gezocht!

Jeugdig muzikaal talent gezocht!

Ben jij tussen de 12 en 25 jaar oud? Houd je van muziek? Kan je goed zingen? Speel je misschien in een coverband? Of ben je een DJ? Misschien kan je presenteren? Of bespeel je een muziekinstrument (A-niveau)? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Het jeugdorkest van Koninklijke muziekvereniging Dongen organiseert in december 2021 een grootse muziekquiz! Daarvoor zijn wij op zoek naar muzikaal talent!

Lijkt het je wat? Je kan je inschrijven via onderstaande link:

https://forms.gle/zngr1weTB3scM7E37

Of mail naar pr@muziekverenigingdongen.nl

Daarnaast willen we graag dat je een filmfragment stuurt naar bovenstaand mailadres. Vermeld daarbij ook je voor- en achternaam. Zo kunnen wij jullie talenten goed bewonderen en kijken of je mee kan doen met ons muzikale project!

Als je vragen hebt dan mag je altijd mailen!

We zien jullie filmpjes en inschrijvingen graag verschijnen!

Het laatste nieuws